Witamy w
Office Bistro.

Gdzie zadowolony klient, najwyższa jakość i doskonały smak są na pierwszym miejscu.
MISJA.

ZADOWOLONY KLIENT
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
DOSKONAŁY SMAK

CELE FIRMY.
  • Nieustanne podnoszenie poziomu satysfakcji klientów z jakości i smaku potraw oraz obsługi klienta.
  • Regularne podnoszenie umiejętności i rozwój pracowników.
  • Stałe poszerzanie oferty biznesowej.
WIZJA.

Office Bistro Group to sieć restauracji, które znajdują się w biurowcach w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Naszymi klientami są pracownicy oraz kadry zarządzające firm, mające siedziby w tych oraz okolicznych budynkach biurowych.

Serwujemy wszelkiego rodzaju posiłki lunchowe, jednocześnie w naszej ofercie znajdują się również śniadania, przekąski, desery oraz napoje. Ponadto oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę cateringową spotkań firmowych i prywatnych.

Naszą mocną stroną jest elastyczne połączenie wysokich standardów pracy z wykorzystaniem zaangażowania wszystkich pracowników. Nasze menu składa się ze stałej części, dla każdej lokalizacji, jednocześnie zostawiamy miejsce na indywidualizm i kreatywność szefa kuchni, który w zależności od sezonu oraz oczekiwań klientów tworzy własne propozycje. Gwarantuje to wysoką jakość serwowanych posiłków oraz ich dużą różnorodność, czego efektem jest zadowolenie klientów. Dodatkowo stałym elementem naszych działań jest live cooking, gdzie klienci uczestniczą w przygotowaniu swojej ulubionej potrawy.

Wysokie standardy obsługi osiągamy również dzięki strategii serwowania posiłków osobiście przez kucharzy. Nie ma bardziej odpowiednich osób mogących zarekomendować klientom dania oraz udzielić im fachowej wiedzy na ich temat niż te, które je przygotowały. Każdy kucharz ubrany jest w specjalny uniform, co zapewnia czystość, daje poczucie profesjonalnej obsługi i co najważniejsze, wzbudza zaufanie klientów.